Turniej poetycki "Laur Ipresji" adresowany jest do uczniów szkół średnich oraz osób dorosłych. Ze względu na zaistniałą sytusację epidemiczną przeprowadzony zostanie w formie online w kategoriach:
recytacja ( dwa wiersze , w tym jeden autorstwa Jana Pawła II w związku z przypadającą w tym roku rocznicą urodzin Papieża Polaka)
twórczość własna ( tekst wiersza)
poezja śpiewana (dwa utwory śpiewane, teksty mogą być własnego autorstwa )

Warunkiem udziału jest nagranie video w formacie mp4 ( nie przekraczające 7 minut) i przesłanie wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia ( dostępna TUTAJ )na adres: konkursy.jokis@interia.pl w terminie do 6 listopada 2020 r.

Nadesłane materiały konkursowe oceni komisja artystyczna powołana przez Organizatora. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrodę główną "Laur Impresji". Zostanie również przyznana nagroda specjalna za najlepszą interpretację wiersza Karola Wojtyły.

Lista laureatów wraz z nagraniami video oraz teksty nagrodzonych wierszy zostaną zamieszczone na stronie internetowej JOKiS i na profilu FB
19 listopada 2020 r.

Dodatkowe informacje

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...