Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym " CZTERY PORY ROKU W MOJEJ DZIELNICY" .
Konkurs objęty jest Patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha.

Jednym z głównych celów konkursu jest ukazanie krajobrazu jarosławskich dzielnic o różnych porach roku.
Pierwszym hasłem przewodnim jest - Jesień.

Sforografuj swoją dzielnicę w jesiennej aurze i wyślij na adres konkursy.dzielnice@interia.pl w terminie do 30 listopada 2020r.
W Konkursie mogą uczestniczyć mieszkańcy wszystkich dzielnic Jarosławia bez względu na wiek (osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Konkursie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego).

Zapraszamy zatem do udziału w konkursie i nadsyłania fotografii wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.
Wszystkim Uczestnikom życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia!
Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody!

Dodatkowe informacje