Wystawa prezentuje twórczosć  artystki z zakresu grafiki warsztatowej tj. pleksoryt, monotypia, linoryt powstałej na przestrzeni ostatnich lat.

 Artystka o sobie:

Jestem jarosławianką - tu się urodziłam i chodziłam do szkół. Sztuki plastyczne pociągały mnie od młodości. Jednak ukończyłam studia przyrodnicze. Rysowałam zwłaszcza portrety w każdej wolnej chwili. Kiedy zaczęłam uczęszczać na spotkania artystów amatorów najpierw w Rzeszowie, a potem w Jarosławiu, zaczęłam bardzo dużo malować. Tematyka była różna, ale technika jaką najczęściej wtedy tworzono to malarstwo olejne.

Aby wzbogacić swój warsztat zapisałam się na zajęcia z grafiki przy wówczas Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. Tu poznałam wiele technik grafiki warsztatowej i wciągnęło mnie to na parę lat, stając się moja wielką pasją. Cieszę się z każdego sukcesu i każdej uzyskanej w konkursach nagrody.

M.Stęc JOKiS

Dodatkowe informacje

  • Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, pl. Mickiewicza 6
    37-500 Jarosław
  • www.mok-jar.pl
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...