wtorek 31.08.2021
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W piątek, 3 września, w sali narad jarosławskiego ratusza odbędą się posiedzenia trzech komisji Rady Miasta Jarosławia.

godz. 9.00 - Komisja Infrastruktury Społecznej Rady Miasta Jarosławia (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, rozpatrzenie pism skierowanych do komisji, wolne wnioski),
godz. 10.00 - Komisja Infrastruktury Technicznej Rady Miasta Jarosławia (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, zapoznanie się ze stanem bezpieczeństwa na terenie miasta Jarosławia, rozpatrzenie pism skierowanych do komisji, sprawy bieżące),
godz. 13.00 - Komisja Budżetowa Rady Miasta Jarosławia (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, sprawy bieżące-rozpatrzenie pism skierowanych do komisji).

Barbara Brzezińska