poniedziałek 17.01.2022
Kibice Eurobudu wspierają drużynę na wyjeździe

JKS Jarosław wznawia treningi, rozpoczynając przygotowania do rundy wiosennej, tymczasem siatkarki SAN-Pajdy i szczypiornistki EUROBUDU nie zatrzymują się w walce o jak najwyższe miejsca w ligowych tabelach.

12 stycznia (środa):

- 15. Kolejka I Ligi w Piłce Siatkowej Kobiet

SAN-Pajda Jarosław – ITA Tools Stal Mielec (2:3)

- 1/16 Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Kobiet

KS Kościerzyna – Eurobud JKS Jarosław (22:39)

15 stycznia (piątek):

- 13. seria PGNiG Superligi Kobiet w Piłce Ręcznej

KPR Gminy Kobierzyce – Eurobud JKS Jarosław (28:24)

16 stycznia (sobota):

- 14. Kolejka I Ligi w Piłce Siatkowej Kobiet

KS BAS Białystok – SAN-Pajda Jarosław (0:3)

Wideorelacja YouTube

- W Turnieju Piłkarskim o Puchar Jarosławskiego Stowarzyszenia Rozwoju Regionalnego AP JSRR Jarosław zajął 7 z 8 miejsc, wyprzedzająć AP Stal Stalową Wolę.

- II Faza Eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 19 w Futsalu

SMS JKS Jarosław oraz Tech-Projekt Jarosław wywalczyły awans do decydującej fazy eliminacji Mistrzostw Polski, która ma się odbyć 5-6 lutego br. W bezpośrednim starciu SMS JKS wygrał 2:1 z Tech-Projekt Futsal Jarosław.

Konrad Kolasa