Zachęcamy do pobierania mobilnej aplikacji "Jaroslaw-Svidnik" z witryn Google Play lub App Store.

Za pośrednictwem smartfona lub tabletu można na bieżąco śledzić ofertę wydarzeń organizowanych w Jarosławiu i słowackim Svidniku, wziąć udział w grze miejskiej, poznać nasze zabytki i atrakcje turystyczne, czy skorzystać z przykładowych szlaków zwiedzania. Baza obiektów sprawi, że zawsze trafimy pod odpowiedni adres. Udogodnieniem, pozwalającym dotrzeć do najważniejszych zabytków, również osobom niedowidzącym, jest specjalnie przystosowana audiodeskrypcja.

- Zapraszamy do zwiedzania dwóch niesamowitych i klimatycznych miast - polskiego Jarosławia i słowackiego Svidnika, w których do dzisiejszych czasów poczuć można ducha historii. Multiprzewodnik Jarosław-Svidnik pozwala zajrzeć w najciekawsze miejsca i zgłębić tajemnice dawnych dziejów - polecają twórcy aplikacji z firmy Amistad Sp. z o.o., którzy zrealizowali m.in. Szlak GreenVelo czy Kraków Travel.

Multiprzewodnik zawiera:
- przewodniki mobilne po obu miastach, połączone w jedną aplikację, w której łatwo można wybrać zarówno zwiedzane miasto, jak i język aplikacji,
- stronę www (RWD, zgodne ze standardem WCAG 2.0),
- zarówno na stronach www oraz w aplikacji znajdują się bazy: obiektów, wydarzeń, miejsc i tras, które ułatwiają zwiedzanie,
- trasy zwiedzania,
- w aplikacji mobilnej audioprzewodniki po najważniejszych obiektach z opcją geolokalizacji i nawigacji do tych miejsc,
- możliwość wyszukiwania i filtrowania obiektów, wszystkie posiadają lokalizację GPS,
- urozmaiceniem aplikacji jest także miejska gra terenowa z wierszowanymi zagadkami, quizzami oraz puzzlami,
- udogodnienia dla osób niedowidzących: najważniejsze w mieście zabytki posiadają audiodeskrypcję,
- całość multiprzewodnika ma trzy wersje językowe: polską, angielską i słowacką.