czwartek 30.07.2020

Miasto Jarosław ma szanse na pozyskanie dofinansowania w wysokości do 40 mln złotych w ramach Programu Rozwój Lokalny, który finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Zależy nam na tym, abyśmy wszyscy wspólnie zaplanowali działania rozwojowe miasta Jarosławia, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w anonimowym badaniu ankietowym, którego celem jest poznanie Państwa opinii, oczekiwań, potrzeb i pomysłów. Pozwoli to nam z jednej strony na zdiagnozowanie obszarów problemowych, a z drugiej kluczowych potencjałów naszego miasta. Będzie to podstawą do opracowania Programu Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego miasta Jarosławia na przyszłe 10 lat!

Wypełnij ankietę dotyczącą rozwoju Jarosławia

Zgłoś swój pomysł projektu na rozwój miasta

Ankieta dotycząca rozwoju elektromobilności w mieście

Czekamy na Państwa głosy i pomysły do 15 sierpnia 2020 r.

Treść miniatury: Jaki jest Jarosław Twoich marzeń? Zaplanujmy wspólnie rozwój JAROSŁAWIA! wypowiedz się Jaroslove z miłości do ludzi

JarosLove– from love for people

The city of Jarosław has the chance to obtain funding of up to PLN 40 million under the Local Development program, which is financed by the Financial Mechanism of the European Economic Area and the Norwegian Financial Mechanism 2014-2021. We want to ensure that we all plan together the development activities of the city of Jarosław, so we invite you to participate in an anonymous survey to learn your opinions, expectations, needs and ideas. This will allow us, on the one hand, to diagnose the problem areas and, on the other, to identify the key potential of our city. This will be the basis for developing the Jarosław's Local and Institutional Development Program for the next10 years!

Complete a survey on Jarosław’s development! Submit your idea for a city development project!

Survey on the development of urban electro-mobility. We look forward to hearing your voices and ideas by 15 August 2020.