Koordynatorzy Projektu JarosLove zrobili kolejny krok w kierunku partycypacji społecznej. A mianowicie zainicjowali #challenge Miasto Marzeń. Propozycja skierowana jest do miast biorących udział w Programie Rozwój Lokalny.

Należy ustawić w swoim mieście Tablice Marzeń i zapytać mieszkańców jakie jest ich wymarzone miasto, a po przeprowadzeniu akcji do nominowania kolejnych 3 uczestników. Tym samym miasto Jarosław nominowało: Nisko, Krosno i Cieszyn. Termin na realizację zadania to 3 dni robocze. Poniżej zdjęcia z ostatniej Tablicy Marzeń w mieście Jarosław, a już niedługo zaskoczymy Was kolejnymi pomysłami!

Tablice Marzeń stanęły w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, w księgarni Kuferek oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej. Na Tablicach zostały umieszczone pytania: za co kochasz Jarosław?, jaki jest Jarosław Twoich marzeń?, jak rozwinąć Jarosław?, na co wydałbyś 40 milionów złotych na rzecz rozwoju miasta?

Different cities - same dreams!

The coordinators of the JarosLove project have taken another step toward social participation. Namely, they initiated the #challenge City of Dreams. The proposal is addressed to the cities participating in the Local Development Program.

Set up your town's dream boards and ask the people what their dream city is, and after the action has been taken to nominate another 3 participants. The town of Jarosław thus nominated: Nisko, Krosno and Cieszyn. The deadline for the task is 3 working days. Below is the photo from the last Boards of Dreams in Jarosław; we will surprise you by more ideas soon!

The Boards of Dreams were installed at the Jarosław’s Culture and Art Center, the Culture and Promotion Center, the Kuferek bookstore and at the Public Library. On the Boards are the following questions: What do you love Jaroslaw for?, What is Jarosław of your dreams?, How would you develop Jarosław? What would you spend PLN 40 million earmarked for the development of the city?