wtorek 15.09.2020
Zawody rowerowe
Zawody rowerowe

Aktywna niedziela (13.09) na „dwóch kółkach” za nami! Rowerowe atrakcje w Parku Miejskim im. Bohaterów Monte Cassino przyciągnęły wielu fanów.

Organizatorem pikniku, w którym udział wziął burmistrz Waldemar Paluch było Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia. Piknik pn. "Jarosław na dwóch kółkach" rozpoczął się licznymi konkursami rowerowymi dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się także z profilaktyką mycia rąk oraz dowiedzieć się jak unikać chorób przenoszonych przez kleszcze.

Ciekawą prezentację edukacyjną przygotowali także pracownicy Nadleśnictwa Jarosław, dzięki której mali uczestnicy pikniku m.in. poznali zwierzęta leśne oraz nauczyli się odróżniać grzyby jadalne od trujących. Kolejną atrakcją były animacje dla dzieci, pokaz mody rowerowej, czy degustacje owocowych przekąsek w alejkach parkowych.

Projekt „Jarosław na dwóch kółkach” realizowany był przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Jarosław.

Więcej zdjęć TUTAJ

Renata Pęcak

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...