poniedziałek 21.09.2020

Za nami piąty wrześniowy Wielki Piknik nad Sanem organizowany przez Regionalny Klaster Ekonomii Społecznej i Innowacji „Z BIEGIEM SANU DO ROZWOJU”.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, a wśród nich spektakl teatralny „Ach ten Leon” w wykonaniu Jarosławskiego Teatru Sztuk Drobnych „Kącik” oraz koncert solistek Sceny Piosenki Aktorskiej działających przy Jarosławskim  Ośrodku Kultury i Sztuki. Na scenie zaprezentowały się też zespół wokalny „APasjonaci” oraz kabaret IKRA ze Stowarzyszenia EM-ART. Imprezę zwieńczył wieczór artystyczny „Po zachodzie słońca” w wykonaniu zespółu UNIWERSAL Wiesława Darkowskiego. Dzieci mogły skorzystać z bezpłatnej strefy zabawy. Wydarzenie objął patronatem burmistrz Waldemar Paluch, a prowadziła je Barbara Wilk.

Więcej zdjęć na miejskim profilu FB