piątek 9.10.2020

6 października br. zakończyło się głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Jarosławia na 2021 rok.

Mieszkańcy miasta po raz kolejny wykazali się pomysłowością nie tylko przy zgłaszaniu projektów, ale również przy zachęcaniu do głosowania. Zauważalna była mobilizacja wnioskodawców, którzy starali się pozyskać jak największe poparcie dla swoich inicjatyw. Przełożyło się to również na liczbę kart, które wpłynęły do urzędu. Urnę otworzyli (8.10.2020 r.) burmistrz miasta Waldemar Paluch oraz zastępca burmistrza Wiesław Pirożek - przewodniczący komisji. Niebawem dowiemy się ile łącznie wpłynęło kart, ile było głosów, a co najważniejsze, które zadania zostaną wpisane do realizacji w przyszłorocznym budżecie miasta.