poniedziałek 16.11.2020

Za nami siódma edycja Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego. W 2021 roku zostanie zrealizowanych 29 zadań, a o tym jakie projekty będą urzeczywistnione zdecydowało ponad 10,5 tysiąca mieszkańców. Zanim ruszy kolejna edycja budżetu obywatelskiego zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety.

Budżet obywatelski 2021 - ANKIETA

22 października br. Burmistrz Miasta Jarosławia ogłosił wyniki Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. W przyszłym roku zostanie zrealizowanych 29 zadań. Najwięcej głosów w poszczególnych kategoriach uzyskały:

• Remont łazienek i wymiana witryn okiennych w SP 11 - (1313 głosów)
  • Zielona i innowacyjna strefa rekreacji w Dzielnicy nr 5 - (437 głosów)
  • „Moja szatnia” – aranżacja przestrzeni szkolnej przyjaznej uczniom przy SP 10 - (736 głosów)
  • „Aktywny Jarosław" – zakup urządzeń niezbędnych do organizacji wydarzeń sportowych i rekreacyjnych - (422 głosy)
  • „Jestem Mistrzem” – organizacja dwóch imprez sportowych - (1344 głosy)

Zanim rozpocznie się kolejna odsłona budżetu obywatelskiego, zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety. Uzyskane informacje będą pomocne w określeniu dalszych oczekiwań oraz pozwolą przeanalizować ewentualne potrzeby zmian w formularzu zgłoszeniowym czy karcie do głosowania.

Ankieta jest dostępna tylko w wersji online.
Będzie aktywna do 14 grudnia br.

Wersja elektroniczna dostępna jest pod poniższym linkiem.

Informacje o JBO publikowane są na stronie internetowej miasta, w zakładce Dla Mieszkańców >> Jarosławski Budżet Obywatelski