poniedziałek 15.02.2021
Zawodnik Sokołów S.A. Jarosław Kou Lei
Zawodnik Sokołów S.A. Jarosław Kou Lei

To zdecydowanie informacja lutego w Podkarpackim tenisie stołowym. Kou Lei, lider występującej w LOTTO Superlidze drużyny Sokołów S.A. Jarosław, przedłużył umowę z zespołem Kamila Dziukiewicza do końca sezonu 2021/2022!

Kou Lei od momentu debiutu w lidze polskiej jest gwiazdą LOTTO Superligi. W aktualnie trwającym sezonie urodzony w Chinach tenisista stołowy, który od kilku lat posiada ukraińskie obywatelstwo, rozegrał już 20 pojedynków. Aż 17 z nich rozstrzygnął na swoją korzyść, pokonując m.in. Wanga Zeng Yi, Roberta Florasa czy Czecha Pavla Sirucka.

- Kou Lei dobrze czuje się w Jarosławiu i mimo wielu ofert z innych klubów (m.in. z Grodziska Mazowieckiego i Działdowa), zdecydował się przedłużyć umowę z naszym zespołem na kolejny sezon. To pokazuje, że Ukrainiec świetnie czuje się w Jarosławiu i to właśnie w naszym mieście chce kontynuować swoją karierę - mówi Kamil Dziukiewicz, trener-menedżer drużyny Sokołów S.A. Jarosław.

Reprezentant Ukrainy wraz ze swoimi kolegami z drużyny Sokołów S.A. Jarosław czeka na najważniejsze spotkania drugiej rundy LOTTO Superligi. Zespół z Podkarpacia zajmuje aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli i jest pewny gry w fazie play off, w której udział weźmie sześć ekip. W pierwszej rundzie fazy play zagrają zespoły z miejsc od trzeciego do szóstego (trzecia drużyna zmierzy się z szóstą, a czwarta z piątą). Triumfatorzy tych pojedynków awansują do półfinałów, w których czekać już będa dwie najlepsze ekipy po sezonie zasadniczym.

Najbliższe spotkanie w LOTTO Superlidze Sokołów S.A. Jarosław rozegra już 23. lutego we własnej hali z Lotto Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 16-tej.

 

Informacja prasowa klubu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...