poniedziałek 22.02.2021
Przewidniczący Rady Miasta Jarosławia, Szczepan Łąka.
Przewidniczący Rady Miasta Jarosławia, Szczepan Łąka.

W efekcie obrad Rada Miasta Jarosławia zdecydowała m.in. o zwolnieniu przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2021 roku.

Rada Miasta Jarosławia uchwaliła Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Jarosławia na 2021 rou, wyraziła zgodę na wydzierżawienie kilku nieruchomości oraz odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy, a także na zbycie nieruchomości oraz dokonanie darowizny nieruchomości gminnej na rzecz Skarbu Państwa z przeznaczeniem na prowadzenie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu.

Radni podjęli uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia międzygminnego pomiędzy Gminą Miejską Jarosław a Gminą Miejską Przemyśl na zapewnienie opieki nad bezdomnymi zwierzętami pochodzącymi z terenu Gminy Miejskiej Jarosław.

Rada Miasta Jarosławia zdecydowała o zwolnieniu przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2021 roku.

Po zakończeniu procedowania uchwał, radni zapoznali się z informacją o stanie mienia komunalnego za 2020 rok oraz sprawozdaniem z działalności Burmistrza Miasta Jarosławia za okres 21 stycznia – 12 lutego 2021 roku ze szczególnym uwzględnieniem realizacji uchwał Rady Miasta Jarosławia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...