Autor: JOKiS

Konkurs fotograficzny pod patronatem Waldemara Palucha burmistrza miasta Jarosławia

Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji kokursu fotograficznego "Cztery pory roku w mojej dzielnicy".

Należy wysłać maksymalnie dwie fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i klauzulą (bez własnoręcznego podpisu zgłoszenie jest nie ważne).

Szczegóły w regulaminie konkursu (poniżej)

Czekamy na zdjęcia z jarosławskich dzielnic z budzącą się do życia przyrodą !

Karta zgłoszenia do pobrania na stronie www.mok-jar.pl

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „CZTERY PORY ROKU W MOJEJ DZIELNICY – WIOSNA”

ORGANIZATOR:  Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki

PATRONAT HONOROWY:  Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch UCZESTNICY •

W Konkursie mogą uczestniczyć mieszkańcy wszystkich dzielnic Jarosławia bez względu na wiek (osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Konkursie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego).

• Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

CELE KONKURSU

• Popularyzacja dziedziny sztuki, jaką jest fotografia

• Wspieranie i promowanie twórczości mieszkańców Jarosławia

• Rozwijanie kreatywności, uzdolnień oraz wrażliwości artystycznej

• Wspieranie więzi międzypokoleniowej

• Promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu

• Promocja urokliwych zakątków Jarosławia PRACE KONKURSOWE

• Autor może przesłać na Konkurs maksymalnie 2 (dwie) fotografie w wersji elektronicznej.

• Prace konkursowe muszą spełniać następujące warunki: - są oryginalnymi fotografiami wykonanymi przez autora i dotyczą dzielnic Jarosławia - fotografie powinny przedstawiać wybraną/wybrane dzielnicę/dzielnice Jarosławia w określonej przez organizatora porze roku tj. wiosna, lato, jesień, zima- prace mają ukazywać ciekawe miejsca, architekturę, obiekty przyrodnicze, historyczne, ulice, interesujące krajobrazy jarosławskich dzielnic

•  fotografie powinny zostać wysłane w terminie
      do 19 czerwca 2021 roku na adres e-mail konkursy.dzielnice@interia.pl

do zdjęcia należy dołączyć zeskanowaną lub wypełnioną elektronicznie kartę zgłoszenia oraz oświadczenie dotyczące praw autorskich. Zgłoszenia bez wspominanych dokumentów nie mogą mogły być przedstawione komisji konkursowej i zostaną zdyskwalifikowane. Dokumenty należy wydrukować, wypełnić i podpisać odręcznie, a następnie skan lub zdjęcie przesłać razem z pracami konkursowymi.

Karty wypełnione elektronicznie muszą zostać podpisane. Dokumenty bez własnoręcznych podpisów nie będą przyjmowane.

NAGRODY:

• Powołana przez Organizatora komisja oceni i wybierze nagrodzone fotografie.

• Autorzy wyróżnionych prac zostaną poinformowani o wynikach na stronie internetowej www.mok-jar.pl oraz fanpage’u @jokis.jaroslaw na Facebooku.

• Odbiór nagród nastąpi w ustalonym przez Organizatora terminie.

• Organizator przewiduje nagrody rzeczowe oraz promocję zdjęć na stronach JOKiS, Urzędu Miasta Jarosławia, instytucji współpracujących z JOKiS, w materiałach promujących miasto oraz w prasie i w mediach społecznościowych.

• Decyzja komisji jest ostateczna, nie podlega zewnętrznej weryfikacji.

OPŁATY: Udział w Konkursie jest bezpłatny.

INFORAMCJE OD ORGANIZATORA:

• Organizator zastrzega sobie prawo do: - dyskwalifikacji prac niespełniających warunków regulaminu, - publikacji wszystkich lub wybranych fotografii konkursowych w mediach społecznościowych, stronach internetowych i innych witrynach zarządzanych przez Organizatora lub instytucji współpracujących, - nieodpłatnego wykorzystania nadesłanych fotografii do promowania Jarosławia poprzez multimedia bez obowiązku wcześniejszego informowania autora o ich publikacji, - naniesienia zmian w regulaminie Konkursu w dowolnym czasie i formie.

M.Stęc, JOKiS

Dodatkowe informacje