Autor: JOKiS

Zapraszamy do udziału chętne dzieci :)

Organizatorami konkursów plastycznych w ramach I Mini Jarmarku Jarosławskiego są: Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Wydział Oświaty i Sportu Urzędu Miasta Jarosławia. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha.

Cele:

• Przybliżenie historii i tradycji jarosławskich jarmarków.
  • Poznanie historii i elementów ubioru mieszczańskiego w Polsce z przełomu XVI i XVII wieku.
  • Rozbudzenie twórczej aktywności wśród dzieci i młodzieży.
  • Popularyzacja różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi.
  • Prezentacja i upowszechnianie twórczości plastycznej.

Prace należy dostarczyć na adres Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki  w terminie do 9.05.2022 r. - " Na Jarmarku Jarosławskim" a do  16.05.2022 r"Portret Jaroslawskiego Mieszczanina" lub przesłać na  adres: Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki,  Pl. Mickiewicza 6, 37-500 Jarosław, (decyduje data stempla pocztowego).

Regulaminy dostepne na stronie: Konkursy, festiwale, przeglądy / Mini Jarmark Jaroslałwski - konkursy plastyczne (mok-jar.pl)

Regulamin, kartę zgłoszenia i oświadczenie będzie można znaleźć na stronie internetowej organizatora:   www.mok-jar.pl   /szczegółowe informacje dotyczące  konkursu pod numerem tel. 16 621 44 34 lub w administracji Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

M.Stęc JOKiS

Dodatkowe informacje