Galeria Główna u Attavantich zaprasza na interdyscyplinarną wystawę Natalii Szlęk. Wystawa Przekrój przedstawi prace stanowiące zestawienie twórczości Autorki z okresu studiów.

Wystawa Przekrój jest ostatnią wystawą indywidualną artystki podczas jej edukacji na studiach magisterskich. Na wystawie pojawią się trzy segmenty. Pierwszy dotyczy działalności multimedialnej, gdzie można zobaczyć pracę licencjacką, filmy i animację. Drugi obejmuje grafikę warsztatową oraz działania interdyscyplinarne. Natomiast trzecia przedstawia prace z zakresu rysunku i malarstwa. Tematyka prac jest szeroka, jednak największą przewagę stanowią pracę dotyczące zagadnień związanych z człowiekiem, portrety, a także abstrakcje.  

Galeria Główna u Attavantich
zaprasza na wernisaż wystawy

„Przekrój”
Natalia Szlęk

12 stycznia 2024, godz. 18.00, Galeria Główna u Attavantich
Czas trwania wystawy: 13.01 – 09.03.2024

 

Natalia Szlęk, ur.03.09.2000 roku w Mielcu.

Prace licencjacką obroniła z wyróżnieniem na Uniwersytecie Rzeszowskim, na kierunku Sztuki Wizualne w pracowni Mediów Interaktywnych, pod kierunkiem dr hab. Jadwigi Sawickiej prof. UR oraz dr Karoliny Niwelińskiej.

Obecnie kontynuuje studia drugiego stopnia na tej samej uczelni. W sztuce zajmuje się głównie malarstwem. Jednak nie ogranicza się do jednej dziedziny i działa również w zakresie grafiki warsztatowej oraz cyfrowej, ceramiki a także fotografii filmu i animacji. Jej głównym obszarem zainteresowań jest tematyka związana z człowiekiem, jego psychiką i środowiskiem, a także natura.  

Dodatkowe informacje

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...