wtorek 4.05.2021

7 maja (w piątek) od godz. 14.30 w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Kraszewskiego 39 będzie działał nowy punkt szczepień w Jarosławiu. Jego uruchomienie jest efektem współpracy Burmistrza Miasta Jarosławia z Przychodnią MED-JAR.

Obecnie trwają przygotowania do uruchomienia punktu szczepień przeciwko Covid-19 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A.Mickiewicza w Jarosławiu (ul. Kraszewskiego 39).
Za usługi medyczne oferowane w punkcie odpowiada Przychodnia MED-JAR. Personel będzie wykorzystywał szczepionkę marki Pfizer.
Zachęcamy do skorzystania z możliwości zaszczepienia się.

Dostępne formy rejestracji:

• elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie internetowej pacjent.gov.pl
  • poprzez całodobową i bezpłatną infolinię - 989
  • pod numerami przychodni - 16 624 86 90 lub 16 621 01 16

Więcej informacji o szczepieniach na stronie: www.gov.pl/web/szczepimysie