czwartek 20.05.2021

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza na Dni Otwarte Stadionu Miejskiego im. Mieczysława Haspla przy ulicy Piekarskiej 2. Chociaż obiekt już kusi soczyście zieloną murawą i nowiutką bieżnią, to uroczyste otwarcie jeszcze przed nami - odbędzie się w dniach 28 maja - 1 czerwca 2021.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie najnowocześniejszego obiektu sportowego w naszym mieście! Inwestycja, która będzie oddana otrzymała nominację w pierwszym etapie ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

28 maja (piątek)

godz.10.00  - ceremonia otwarcia stadionu i odsłonięcia tablicy pamiątkowej,

godz. 11.00 - prezentacja przez uczniów szkół podstawowych wybranych konkurencji lekkoatletycznych,

godz. 13.00 - rekreacyjny turniej piłki nożnej służb mundurowych,

godz. 15.00 - przyjdź poznaj obiekt – sprawdź swoje umiejętności lekkoatletyczne. Możliwość skorzystania przez mieszkańców z boisk i urządzeń sportowych,

godz. 17.00 - turniej piłki nożnej Platinium Team & Total Active Team,

godz. 20.15 - mecz piłki nożnej rocznik 2010: AP JSRR Jarosław – Karpaty Krosno.

Wystawy okolicznościowe:

"W zdrowym ciele zdrowy duch - stadion w Jarosławiu".

"Mieczysław Haspel - mistrz i rekordzista".

29 maja (sobota)

godz. 10.00 - mecz piłki siatkowej Platinium Team & Total Active Team,

godz. 11.00 - taneczna sobota – zumba dla wszystkich,

godz. 12.00 - otwarte biegi z Jarosławską Grupą Biegową Sokół,

godz. 14.00 - turniej piłkarski o puchar Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha – rocznik 2012 z udziałem: AP JSRR JAROSŁAW, AP STAL STALOWA WOLA, AP WIKI SANOK, GAP ZARZECZE, JKS JAROSŁAW, ORLIK PRZEMYSL, STAL RZ3ESZÓW, UNIA TARNÓW,

godz. 20.15 - mecz piłki nożnej rocznik 2008: AP JSRR Jarosław – Piaścik Tuczempy.

30 maja (niedziela)

DZIEŃ DZIECKA na sportowo!

godz. 10.00 - zwody lekkoatletyczne Platinium Team & Total Active Team,

godz. 11.00 -zajęcia sportowe dla mieszkańców Total Active Show,

godz. 12.00 - otwarty piłkarski piknik rodzinny,

godz. 10.00-17.00 - Mobilny Punkt Spisowy - Narodowy Spis Powszechny 2021.

1 czerwca (wtorek)

godz. 8.30XXIII Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych „Śladami Bogdana Zająca” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu.

Organizatorzy:

Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.

Partnerzy:

Total Active, PSONI koło w Jarosławiu, Akademia Piłkarska JSRR Jarosław, Jarosławska Grupa Biegowa Sokół, Progres Jarosław.