środa 2.06.2021

Kibice JKS-u po raz kolejny pokazali swoje zaangażowanie w dbanie o otoczenie jarosławskich przedszkolaków. Na ścianach Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Marii Kownackiej namalowali mural z postaciami z popularnych bajek.

Mural powstał na ścianie przeszkola od strony placu zabaw. Nie była to pierwsza akcja kibiców Jarosławskiego Klubu Sportowego. Pod koniec ubiegłego roku ozdobili również wnętrza przedszkola. Barwne i wesołe ściany, które cieszą dziecięce oczy, przedstawiają m. in. świnkę Pepę, Maszę czy Pidżamersów.  

Dyrektor przedszkola Agata Krukar oraz cała społeczność Miejskiego Przedszkola nr 3 w Jarosławiu im. Marii Kownackiej składają serdeczne podziękowania zaangażowanym w akcję panom oraz Grupie Młody J K S, którzy własną pracą, zaangażowaniem oraz wkładem finansowym przyczynili się do odnowienia muru przedszkola.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...