wtorek 15.06.2021
Uczestnicy zajęć aqua fitness na krytej pływalni MOSiR.
Uczestnicy zajęć aqua fitness na krytej pływalni MOSiR.

Dla wszystkich, którzy szukają sposobu na poprawę samopoczucia oraz kondycji fizycznej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu przygotował dodatkową ofertę na krytej pływalni – AQUA FITNESS! Zajęcia były organizowane jeszcze przed pandemia i ciszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Z zajęć można korzystać od 14 czerwca br.  na krytej pływalni MOSiR w poniedziałki, środy (godz. 20.00) i soboty (godz. 16.00). W wodnych ćwiczeniach uczestniczyć mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, więc to doskonały pomysł na wspólne i aktywne spędzenie czasu. Na zajęcia nie trzeba się zapisywać - w ramach wejściówki na basen, każdy będzie mógł wziąć w nich udział!

Jak zapewniaja instrukotrzy, trening w wodzie zapobiega występowaniu stresów, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję, ponieważ jest efektywny, a przy tym bezpieczny. Uczestnicy zyskają świetne samopoczucie, zgrabne ciało, mocne i elastyczne mięśnie, usprawnią serce i płuca, poprawią koordynację nerwowo-mięśniową, wytrenują prawidłową postawę, unikną kontuzji, przetrenowania, przemęczenia.

 

Więcej informacji o zasadach korzystania z krytej pływalni znajduje się na stronie www.mosir.jaroslaw.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...