wtorek 15.06.2021

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch oraz Centrum Kultury i Promocji zapraszają na Skwer Kultury przy Jarosławskim Rynku.

Tradycyjnie jak co roku Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu zapraszają na Kulturalne Lato w Mieście.

W tegorocznym programie znalazły się Letnie Dobranocki dla najmłodszych, Kino pod Gwiazdami, koncerty plenerowe w ramach cyklu Letnie Muzykowanie oraz Niedzielne Spacerki po Jarosławiu z Przewodnikiem. To jednak nie wszystko co zostały przygotowane!

Od 2 lipca do 4 lipca ponownie zawitają do nas Żarciowozy z III Zlotem Foodtrucków w Jarosławiu, 23 i 24 lipca będziemy mieć okazje obejrzeć jedyne w swoim rodzaju spektakle uliczne, a od 7 do 8 sierpnia zapraszamy na Piknik Turystyczny.

Szczegóły wydarzeń znajdziecie Państwo na stronie internetowej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu oraz profilu społecznościom Facebook

 

Letnie Dobranocki ➡️ Zapraszamy!

Kino pod Gwiazdami ➡️ Zapraszamy! 

Letnie Muzykowanie ➡️ Zapraszamy! 

Niedzielne Spacerki po Jarosławiu z Przewodnikiem ➡️ Zapraszamy!

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...