czwartek 24.06.2021

W gorące dni po raz kolejny możemy korzystać z rześkiej ochłody przy kurtynach wodnych, które pojawiły się na ulicach miasta. Zostały ustawione w kilku lokalizacjach, z możliwością schładzania się do późnych godzin popołudniowych.

Konstrukcje, pod którymi można znaleźć przyjemne orzeźwienie, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. ustawiło w kilku lokalizacjach miasta: ul. 3 Maja, ul. Grunwaldzkiej (okolica kościoła pw. św. Ducha), Jana Pawła II (okolica Domu Handlowego), okolica dworca PKP oraz ul. Grodzkiej.

Kurtyny, które od kilku lat pojawiają się na jarosławskich chodnikach, są bardziej przyjazne dla przechodniów od kurtyn strażackich, ekologiczne i zużywają mniej wody. Przechodząc przez orzeźwiającą wodną mgiełkę nie ma obaw, że zmoczymy ubrania. Ta forma ochłody bardzo spodobała się naszym mieszkańcom, szczególnie tym najmłodszym. W zależności od warunków pogodowych, będzie można z nich korzystać każdego dnia (także w soboty i niedziele) od rana do godz. 18.00.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...