wtorek 13.07.2021
Budynek Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Widok na główne wejście.
Budynek Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Widok na główne wejście.

Dzielnicowi jarosławskiej jednostki, aby spełniać oczekiwania społeczne dotyczące przeciwdziałania i oddziaływania prewencyjnego na różnego rodzaju zagrożenia i zjawiska społeczne, opracowali nowe plany priorytetowe.

Każdy z funkcjonariuszy wskazał najpilniejsze i wymagające większej uwagi zagrożenia stanu bezpieczeństwa w swoim rejonie służbowym.

Eliminowanie zagrożeń, niedopuszczanie do ich wystąpienia, monitorowanie miejsc wskazanych na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”, zgodnie z oczekiwaniami społecznymi, to działania w ramach półrocznych planów działań priorytetowych, opracowanych przez dzielnicowych dla swoich rejonów służbowych. To dane przeanalizowane, dotyczące przestępczości i informacji uzyskanych w ramach spotkań dzielnicowego z lokalną społecznością. W wyniku tych działań, każdy policjant wskazał najpilniejsze i wymagające większej uwagi zagrożenia stanu bezpieczeństwa w swoim rejonie służbowym.

Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częste obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami i instytucjami pozapolicyjnymi, w tym z samorządem lokalnym.

Aby sprawdzić, do którego rejonu należy Twoje miejsce zamieszkania, wystarczy kliknąć w link https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/ Zachęcamy do zapoznania się informacjami.

Informacja prasowa KPP Jarosław

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...