środa 18.08.2021

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że nauczyciele są największą wartością jarosławskiej oświaty. To oni sprawiają, że każdy uczeń może odnaleźć swoją szansę w przyszłości.

18 sierpnia, w Sali Narad Urzędu Miasta Jarosławia, odbyła się uroczystość, podczas której Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch wraz z zastępcą Dariuszem Traczem oraz dyrektorem Wydziału Oświaty Renatą Chlebowską  wręczyli akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Awanse zawodowe otrzymały: Alina Dejneka ze Szkoły Podstawowej nr 1, Justyna Litwa ze Szkoły Podstawowej nr 1,Barbara Litwin ze Szkoły Podstawowej nr 2, Adriana Bandura ze Szkoły Podstawowej nr 4.

Burmistrz miasta wręczył również dokumenty potwierdzające przedłużenie powierzenia stanowiska dyrektora. Otrzymali je: Małgorzata Głogowska – Jucha z Miejskiego Przedszkola nr1, Janina Szajny z Miejskiego Przedszkola nr 8, Olaf Pokrywka ze Szkoły Podstawowej nr 1, Elżbieta Żurawska ze Szkoły Podstawowej nr 2, Ewa Leniar ze Szkoły Podstawowej nr 11.

Pani Marta Aab ze Szkoły |Podstawowej nr 9 otrzymała powierzenie pełnienia obowiązków dyrektora, Agata Krukar z Miejskiego Przedszkola nr 3 przedłużenie powierzenia pełnienia obowiązków dyrektora.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej!