piątek 17.09.2021

Pod taką nazwą kryje się pomysł na aktywną i ekologiczną akcję, którą poparło 456 mieszkańców Jarosławia w budżecie obywatelskim na 2021 rok. Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 18 września zaprasza wszystkich, którym bliskie jest czyste środowisko, do udziału w akcji sprzątania terenów nad Sanem.

W programie:
godz. 9:40 - zbiórka w pobliżu siłowni plenerowej, ul. Na Blichu
godz. 9:45 - lekcja segregacji odpadów
godz. 10:00 - podział na grupy i sprzątanie okolicznych terenów godz.
godz. 11:00-11:30 - zakończenie akcji i poczęstunek dla wszystkich uczestników

Akcja odbędzie się w formie „ploggingu” – biegania lub innej formy aktywności fizycznej z jednoczesnym sprzątaniem terenu w pobliżu Sanu. Są to miejsca często wybierane przez mieszkańców na spacery, treningi biegowe, nordic walking i przejażdżki rowerowe. Od nas wszystkich zależy czy przyjemnie będzie wracać w te miejsca!

Projekt pn. „Zabiegam o czysty Jarosław” w ubiegłym roku został zgłoszony przez Grzegorza Tarnowskiego oraz Martę Jop do budżetu obywatelskiego. Zyskał 456 głosów poparcia. Taka liczba okazała się wystarczająca w kat. E do zakwalifikowania pomysłu do realizacji.

Obecnie trwa edycja budżetu obywatelskiego na 2022 rok. Zachęcamy do głosowania elektronicznego.
Aplikacja dostępna jest pod dwoma adresami:
https://jbo-glosowanie.miastojaroslaw.pl/
https://bo-miastojaroslaw.d17.pl/

WAŻNE! Na jeden telefon można otrzymać maksymalnie 6 kodów potwierdzających głosowanie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...