środa 22.09.2021

Burmistrz Miasta Jarosławia serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe oraz inne podmioty w rozumieniu przepisów o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w konsultacjach społecznych „Programu współpracy Gminy Miejskiej Jarosław z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w rozumieniu przepisów o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022”, którego treść stanowi załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 319/2021 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 21.09.2021 r.

Celem konsultacji jest poznanie stanowiska wszystkich zainteresowanych podmiotów oraz uzyskanie opinii na temat projektu przygotowanego Programu.

Konsultacje będą trwały od 23 września do 15 października 2021 roku.

Projekt Programu oraz ankieta konsultacyjna, stanowią załączniki do Zarządzenia nr 319/2021 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 21.09.2021 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji Programu współpracy Gminy Miejskiej Jarosław z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w rozumieniu przepisów o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022.

Poniżej dostępny jest projekt Programu oraz ankieta w wersji edytowalnej będąca załącznikiem nr 2 do ww. zarządzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie podmioty do udziału w konsultacjach!

Barbara Brzezińska

• Pobierz Zarządzenie_nr_319_2021_Burmistrza_Miasta_Jarosławia.pdf