czwartek 30.09.2021

18 września w Lublinie wywalczyli pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Spice Gears Academy, a kilka dni później zdobycia tytułu gratulował im zastępca burmistrza Dariusz Tracz.

Smart Bee Jarosław to grupa nastolatków, których pasją jest robotyka. Mają po 11-14 lat i w naszym mieście uczęszczają na zajęcia rozwijające ich zainteresowania. 18 września w Lublinie reprezentanci Jarosławia zmierzyli się w zawodach z lego robotyki z 13 drużynami z województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego i śląskiego. W skład zwycięskiej drużyny wchodzili: Jakub Bak, Maximilian Brudek, Mikołaj Gumiński, Michał Harasz, Jakub Kowalczyk, Michał Kret, Marcel Maciejko, Łukasz Marciak, Wiktor Pazowki, Wojciech Pels, Alwin Płocica.

„Jestem pełen podziwu, że zdobywacie takie wspaniałe laury. Wielkie podziękowania za to, że taką pasję rozwijacie, że reprezentujecie nasze miasto. Życzę Wam dalszych sukcesów” – w ten sposób zastępca burmistrza Dariusz Tracz przywitał członkom drużyny i pogratulował tytułu mistrzowskiego. Spotkanie odbyło się 27 września w Ratusza. Uczestniczyli w nim również manager Jakub Chomyszyn i instruktor Wojciech Hanas.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...