wtorek 19.10.2021

Piątkową noc 22 października warto spędzić w księgarni. Dystrybutor książek OSDW Azymut zaprasza na Noc Księgarń 2021 – trzecią edycję ogólnopolskiego festiwalu księgarń i czytelników. Księgarnia Kuferek Artystyczny Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki również dołączyła do akcji.

W programie:
15.30 – Mateusz z Janem znowu razem, czyli jak to „Legendy Jarosławskie” zostały zilustrowane.
             Spotkanie autorskie z Mateuszem Pieniążkiem i Janem Franciszkiem Ferencem.
17.30 – Tyle w nas życia, ile emocji.
             Spotkanie z Ewą Rokoszyńską, autorką książki „Miłość w czasach epidemii”.
19.00 – „Pójdę przez morze… Pójdę przez góry” – pieśni kubryku.
             Koncert piosenki autorskiej w wykonaniu Piotra Dobosiewicza i Jana Gurana.

Ponad 100 księgarń kameralnych z całej Polski przygotowuje bogaty program spotkań autorskich, debat, dyskusji, warsztatów i koncertów – każdy miłośnik książek, niezależnie od wieku i upodobań czytelniczych, znajdzie w nim coś dla siebie. Księgarze zapowiadają także mnóstwo kiermaszy książkowych. 22 października będzie można zgarnąć wymarzone tytuły w dobrych cenach! Trzecia edycja Nocy Księgarń to także kilkanaście inicjatyw, które powstają we współpracy z partnerami festiwalu.
Szczegółowy program wydarzeń Nocy Księgarń zostanie opublikowany po 30 września na stronie www.nocksiegarn.pl oraz w mediach społecznościowych festiwalu.
22 października 2021, po zmroku w Internecie i ponad 100 księgarniach w całej Polsce.


www.nocksiegarn.pl
www.facebook.com/nocksiegarn
www.instagram.com/nocksiegarn

JOKiS

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...