czwartek 28.10.2021

Tegorocznym obchodom 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą w Jarosławiu, obok uroczystości o charakterze patriotycznym, towarzyszyć imprezy sportowo-rekreacyjne.

UWAGA: z przykrością informujemy, że zaplanowany na 6 listopada (sobota) Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych, został odwołany ze względu na brak dyspozycyjności w bieżącym miesiącu kluczowych drużyn, które od wielu lat brały udział ww. imprezie oraz postępującą pandemią Covid – 19.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w:

• Halowym Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia, który odbędzie się 6 listopada (sobota) o godz. 9:00 na hali sportowej MOSiR, ul. Sikorskiego 5 w Jarosławiu (informacje: hala sportowa MOSiR, tel. 16 621 56 58 wew. 22). Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Adolfa Dietziusa w Jarosławiu).
  • Otwartych Mistrzostwach Jarosławia w Badmintonie o Nagrodę Burmistrza Miasta Jarosławia, które odbędą się 11 listopada (czwartek) o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi, ul. 3 Maja 30 w Jarosławiu. Kategorie open oraz amator dla kobiet i mężczyzn. Szczegółowy regulamin turnieju dostępny jest na stronie Jarosławskiego Klubu Badmintona. Zapisy, które potrwają do 8 listopada do godz. 22.00 oraz szczegółowe informacje – sędzia główny zawodów Monika Biela, e-mail: moni.b35@vp.pl. Organizatorzy: Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Adolfa Dietziusa w Jarosławiu oraz Stowarzyszenie Sportowe Jarosławski Klub Badmintona „JKB”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Konrad Kolasa