poniedziałek 22.11.2021
JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin Autor: Patryk Górecki, PG-Foto

Za nami tydzień pełen sportowych wrażeń. Zwycięstwa budują, a z porażek wyciągamy wnioski. Przedstawiamy wyniki ostatnich rozgrywek sportowych.

PGNiG SUPERLIGA KOBIET

EUROBUD JKS Jarosław – Młyny Stoisław Koszalin (24:23)

Relacja eurobudjks.pl

Relacja pgnig-superliga.pl

Zawodniczki Eurobudu JKS Jarosław, po emocjonującej końcówce, wygrały z Młynami Stoisław Koszalin ostatnie spotkanie ligowe w 2021 roku (24:23). MVP spotkania wybrano Joannę Gadzinę.

I LIGA KOBIET W PIŁCE SIATKOWEJ

Enea Energetyk Poznań – San-Pajda Jarosław (3:1)

Fotorelacja

Mimo dużej przewagi w pierwszym secie (21:14) nie udało się go wygrać jarosławiankom. Drugi set należał do Biszkoptów, ale ostatecznie przegrywamy 3:1 z poznańską drużyną. Jesteśmy z Wami, San- Pajda Jarosław!

I LIGA W PIŁCE RĘCZNEJ KOBIET

SPR JKS San Jarosław – MKS Karczew (23:21)

Kolejne zwycięstwo i trzy punkty dla SPR JKS San. Teraz jarosławską drużynę czekają dwa pojedynki na wyjazdach.

Fotorelacja

To był szczęśliwy tydzień w piłce nożnej. Sezon w futsalu nasze drużyny zaczynają od zwycięstw: