czwartek 18.11.2021
Apteczki pierwszej pomocy.
Apteczki pierwszej pomocy.

Dzięki Stowarzyszeniu Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych „Bezpieczne Życie” w Jarosławiu do szkół podstawowych z terenu naszego miasta oraz okolicznych miejscowości trafiły apteczki pierwszej pomocy.

16 listopada br. Józef Napora - prezes Stowarzyszenia Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych „Bezpieczne Życie” w Jarosławiu przekazał przedstawicielo szkół podstawowych z terenu naszego miasta i okolicznych miejscowości apteczki pierwszej pomocy.

Zastępca burmistrza miasta Dariusz Tracz podziękował za podarowane placówkom środki bezpieczeństwa oraz wspomniał o nieustannej potrzebie edukowania dzieci i młodzieży w zakresie pierwszej pomocy.

Podczas spotkania zorganizowanego w Centrum Kultury i Promocji, przedstawiciele szkół mieli również możliwość wykonać akcję restytucyjną na elektronicznym fantomie.

 

fot. CKiP w Jarosławiu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...