czwartek 25.11.2021

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy. Od 17 do 19 grudnia 2021 r. na jarosławskim rynku będzie kolorowo, świątecznie i gwarnie! Zachęcamy wystawców do wysyłania zgłoszeń udziału w wydarzeniu.

Jarmark Bożonarodzeniowy to już jarosławska, przedświąteczna tradycja. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach od 17 do 19 grudnia.

Zapraszamy zainteresowanych wystawców do przesyłania zgłoszeń w terminie do 9 grudnia. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej www.ckip.jaroslaw.pl

Mamy nadzieję, że w tym roku stragany również wypełnią się regionalnymi przysmakami, pachnącymi przyprawami, piernikami, miodami i innymi słodkościami, a rękodzielnicy zadbają o szeroki wybór pamiątek, świątecznych ozdób, stroików, choinek oraz podpowiedzą jak zaskoczyć najbliższych nietuzinkowym prezentem.

Podczas jarmarku o atmosferę radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia zadbają grupy artystyczne. Nie zabraknie występów dzieci i młodzieży oraz wspólnego kolędowania.

Serdecznie zapraszamy!

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...