poniedziałek 3.01.2022
Zdjęcie z informacją "Alkohol szkodzi zdrowiu".

Burmistrz Miasta Jarosławia przypomina, że 31 stycznia 2022 roku upływa termin składania oświadczeń o wartości sprzedaży napojów alkoholowych za rok 2021 oraz uiszczenia przez przedsiębiorców pierwszej raty opłaty za posiadane zezwolenia na sprzedaż alkoholu.

Opłaty roczne należy wpłacać w trzech równych ratach w nieprzekraczalnych terminach do: 31 stycznia, 31 maja i 30 września danego roku kalendarzowego lub jednorazowo w terminie do 31 stycznia danego roku kalendarzowego.

Powyższe terminy oznaczają daty, w których opłata winna znaleźć się na koncie Urzędu Miasta Jarosławia - numer rachunku bankowego: 10 1240 1792 1111 0010 8805 4491 (dopisek – opłata za zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych) lub w kasie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, parter.

Druki oświadczeń są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Jarosławia.

Barbara Brzezińska