poniedziałek 31.01.2022

5 lutego br. odbędzie się Bal Charytatywny organizowany przez Fundację Mukohelp z Jarosławia. W trakcie wydarzenia będzie miała miejsce licytacja, z której dochód zostanie przekazany na rzecz chorych na mukowiscydozę. Do akcji po raz kolejny dołączył Burmistrz Miasta Jarosławia, który na licytację przekazał piłkę z autografami piłkarek ręcznych Eurobud JKS Jarosław.

Celem, działającej od 2017 r., Fundacji Mukohelp jest pomoc chorym na mukowiscydozę oraz ich rodzinom. Jej działalność to budowa kompleksowego systemu wspierania chorych i ich zmagań z codziennymi problemami poprzez zakup leków i  sprzętu do codziennej rehabilitacji.

Jeszcze do jutra można przekazywać przedmioty na licytację, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz chorych, podopiecznych fundacji. Każdy może zostać darczyńcą i przekazać cenny przedmiot.

W tym roku odbędzie się już szósty Bal Charytatywny, a co za tym idzie szósta licytacja na rzecz chorych. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in.: naszyjnik od Pierwszej Damy, piłeczka z autografem Igi Świątek, zdjęcie z autografami polskich skoczków narciarkich. Akcję wsparł również burmistrz Waldemar Paluch, który przekazał piłkę z autografami piłkarek ręcznych Eurobud JKS Jarosław.

Działania fundacji Mukohelp można wesprzeć również poprzez:

  • przekazanie 1% podatku dla podopiecznych – KRS: 0000708831
  • przekazanie darowizny na numer konta: 11 9096 0004 2001 0078 3310 0001

Więcej informacji na stronie internetowej https://muko.help/, pod numerem telefonu + 48 731 602 541 oraz pod adresem e-mail: biuro@muko.help

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...