piątek 4.02.2022

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu serdecznie zaprasza na Festiwal Muzyki Fortepianowej im. Marii Turzańskiej, który odbędzie się w terminie od 26 lutego do 5 marca 2022r.

Festiwal Muzyki Fortepianowej im. Marii Turzańskiej to wydarzenie muzyczne upamiętniające postać wybitnej pianistki związanej z Jarosławiem, Marii Turzańskiej, które rokrocznie gromadzi wirtuozów muzyki poważnej światowego formatu.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha.

PROGRAM FESTIWALU

26 lutego 2022, godz. 18:00, Sala Lustrzana (Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu)
Inauguracja festiwalu

Koncert ClaroNegro Clarinet Quartet

Andrzej Ruciński
Agnieszka Dąbrowska-Kras
Konrad Szumański
Kinga Puścizna

Bilet normalny: 30 zł
Bilet ulgowy: 20 zł

3 marca, godz. 18:00, Sala koncertowa (Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu)

I Koncert Fortepianowy e – moll op. 11 Fryderyka Chopina.

Jakub Kuszlik – fortepian
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej
pod batutą Pawła Kos-Nowickiego

Bilet normalny: 50 zł
Bilet ulgowy: 40 zł

5 marca, godz. 18:00, Sala koncertowa (Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu)
Koncert finałowy

Alicja Majewska
„Żyć się chce”

Alicja Majewska
Włodzimierz Korcz
Warsaw String Quartet

Bilet normalny: 85 zł
Bilet ulgowy: 75 zł

Bilety do nabycia, wyłącznie stacjonarnie,  w Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej w Jarosławiu (ul. Rynek 5).

Festiwal Muzyki Fortepianowej im. Marii Turzańskiej został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha.

Organizator: Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

Partnerzy: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu

Mecenat: Agrimpex Sp. z o.o., EnglishPLUS Centrum Językowe, PGKiM w Jarosławiu Sp. z o.o., PWiK w Jarosławiu Sp. z o.o..

Patroni medialni: TVP3 Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, Nowiny24, Życie Podkarpackie, Polskie Radio Rzeszów, Ekspres Jarosławski, Gazeta Jarosławska, Klasyka na Podkarpaciu, Radio Fara.

Regulamin Festiwalu Muzyki Fortepianowej im. Marii Turzańskiej

Oświadczenie o stanie zdrowia .pdf