poniedziałek 28.02.2022

Zbieramy grupę wolontariuszy, którzy pojadą z Jarosławia do Przemyśla, by udzielać pomocy (przy Dworcu PKP lub w Miasteczku Uchodźców) obywatelom Ukrainy przyjeżdzającym do Polski pociągami - od godz. 6.00 w dniu 3 marca do godz. 6.00 w dniu 4 marca br.

Wyjazd odbędzie się w czwartek 3 marca br. o godz. 6.00 i będzie dotyczył działań w ramach wolontariatu przeznaczonych do wykonania w ciągu 24 godzin, czyli do godz. 6.00 następnego dnia

Transport zapewnia miasto.
  • Chętne osoby pełnoletnie prosimy o zgłaszanie się mailowo na adres: pomoc.wolontariat@um.jaroslaw.pl

• Prosimy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy.
  • Prosimy też o przemyślane deklaracje wyjazdu, aby nie zajmować miejsc innym zainteresowanym.
  • Zapisy przyjmowane są na podany adres do środy 2 marca do godz. 12:00.
Uwaga:
W wolontariacie mogą uczestniczyć również osoby, które nie są mieszkańcami Jarosławia.

Mieszańcy Przemyśla oraz samorząd Przemyśla, prezydent Wojciech Bakun, wykonują ogromną pracę na rzecz uchodźców z Ukrainy.
Pokażmy naszą solidarność i wsparcie dla mieszańców Przemyśla i obywateli Ukrainy.

W razie dodatkowych pytań, wyjaśnień udzieli Pani Magdalena Kapusta Sekretarz Miasta Jarosławia 16 624 87 05 (w godz. pracy Urzędu Miasta Jarosławia)