wtorek 15.03.2022

Sytuacja kryzysowa związana z wojną na Ukrainie była tematem spotkania przedstawicieli biura RPO w Jarosławiu. Goście obejrzeli tez centrum pomocowe na dworcu PKP.

Delegacja biura Rzecznika Praw Obywatelskich odwiedziła w dniu wczorajszym Jarosław. Wizytowanie miast przy granicy polsko-ukraińskiej jest stałym elementem pracy RPO w sytuacji wojny Rosji z Ukrainą. W spotkaniu z zastępcą burmistrza Dariuszem Traczem uczestniczyli: Andrzej Stefański - Główny Koordynator ds. społecznych, Barbara Imiołczyk - dyrektor Centrum Projektów Społecznych, Monika Okrasa - zastępca dyrektora Zespołu Kontaktów z Mediami i Komunikacji Społecznej, Grzegorz Krzyżewski - główny specjalista w Zespole Kontaktów z Mediami i Komunikacji Społecznej. W spotkaniu uczestniczyli także: dyr. Wydziału Oświaty i Sportu Renata Chlebowska, dyr. Wydziału Spraw Społecznych i Obronnych Lesław Strohbach, dyr. MOPS Agnieszka Kruba – Nieckarz, zastępca dyr. MOPS Barbara Kwaśniak, dyr. Biura Rektora PWSTE w Jarosławiu Artur Świątek.

Delegacja odwiedziła także centrum pomocy uchodźcom na dworcu PKP.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...