czwartek 24.03.2022
Pracownicy JPK sadzą na zieleńcach w pierwszej kolejności bratki i pierwiosnki.

Miejskie skwery zostaną ukwiecone. W Jarosławiu zrobi się wiosennie i kolorowo. Ruszają nasadzenia kwiatów. Kompozycje roślin pojawią się na rabatach i zieleńcach w różnych częściach miasta.

Na rabatach, zieleńcach oraz placach zabaw w pierwszej kolejności zagoszczą bratki i pierwiosnki, w sumie 5000 kwiatów. Będą cieszyć nasze oczy na dwóch głównych rondach w centrum miasta, a także na skwerach przy ul. Lubelskiej, ulicach Tarnowskiego i 3-go Maja oraz przy ulicy Grunwaldzkiej, przy której z bratków zostało skomponowane serce w kolorach flagi Ukrainy. W maju wykonane zostaną kolorowe nasadzenia m.in. z surfinii i begonii. Lato ubierzemy w pelargonie. Jesień ozdobią m.in. kolorowe chryzantemy. Zadania wykonują pracownicy Jarosławskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego.