wtorek 29.03.2022

Zbliża się 17. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Formą upamiętnienia Papieża Polaka i Honorowego Obywatela Jarosławia jest organizowany od kilku lat w naszym mieście „Marsz Światła”. Zapraszamy 2 kwietnia br. (sobota) o godz. 19.30. Trasa będzie prowadziła od Starostwa Powiatowego przed Ratusz.

Organizowany od kilku lat w naszym mieście „Marsz Światła" to uroczystość dziękczynna za św. Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia. Zapraszamy 2 kwietnia o godz. 19.30 przed budynek Starostwa Powiatowego skąd wyruszy procesja z relikwiami Ojca Świętego. Marsz przejdzie ul. Jana Pawła II, Grunwaldzką, Grodzką na Rynek. Tam symboliczne światełka przekazane przez samorządowców zostaną umieszczone na metalowym krzyżu, a pod tablicą upamiętniającą św. Jana Pawła II zostaną złożone wiązanki kwiatów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...