Informacja o obwieszczeniu Autor: lubowo.pl
Informacja o obwieszczeniu Autor: lubowo.pl

Wojewoda Podkarpacki zawiadamia, że na wniosek złożony w dniu 25 marca 2022 r. przez panią Joannę Białek- pełnomocnika Operatora Gazociagów Przesyłowych Gaz-System S.A., ul. Mszczonowska4, 02-337 Warszawa,

zostało wszczęte postępowanie administacyjne

znak: N-VIII.747.1.6.2022

w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji towarzyszącej inwestycjom w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujsciu pn:

"Budowa odcinka gazociagu wysokiego ciśnienia wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach zadania pn: Opracowanie dokumentacji projektowej wymiany odcinka gazociągu DN 300/400 Jarosław-Lubaczów na przekroczeniu rzeki San w Jarosławiu".

W związku z powyższym strony moga zapoznać się z aktami sprawy w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, w dniach pracy urzędu, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny przyjęcia (tel.17 867 15 77) i złożyć swoje wnioski i zastrzeżenia, do czasu wydania w tej sprawie rozstrzygnięcia.

Powyższe obwieszczenie zostało podane do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...