czwartek 28.04.2022
Sala narad jarosławskiego ratusza

Podczas ostatniej, XLVII sesji Rady Miasta Jarosławia, w dniu 25 kwietnia br. podjęto apel nr 1/XLVII/2022 w sprawie wyrażenia sprzeciwu wobec hejtu i mowy nienawiści.

Rada Miasta Jarosławia wyraziła w apelu swój sprzeciw wobec używania hejtu i mowy nienawiści w przestrzeni publicznej.

Treść apelu nr 1/XLVII/2022 Rady Miasta Jarosławia z dnia 25 kwietnia 2022 roku w sprawie wyrażenia sprzeciwu wobec hejtu i mowy nienawiści jest dostepna poniżej w pliku.

Załączniki

• Pobierz Apel_1_XLVII_2022_w_sprawie_sprzeciwu_wobec_hejtu_i_Mowy_nienawiści_z_25_kwietnia.pdf