poniedziałek 2.05.2022

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza mieszkańców na wiosenny cykl spotkań w dzielnicach miasta. Pierwsze odbędzie się już 9 maja (poniedziałek) w dzielnicy nr 7 (w Szkole Podstawowej nr 9). Wszystkie spotkania będą rozpoczynały się o godz. 18.00.

Bezpośrednie spotkania z mieszkańcami będą okazją do podsumowania działań samorządu miejskiego w ostatnim roku oraz informacji o planowanych działaniach w najbliższym czasie jak również dadzą możliwość bezpośredniego omówienia tematów zgłaszanych przez mieszkańców. Opinie, propozycje i problemy mieszkańcy będą mogli zgłosić zarówno w bezpośredniej dyskusji, jak i poprzez wypełnienie krótkiej ankiety, która zostanie rozdana pod koniec spotkania.

TERMINARZ SPOTKAŃ

Dzielnica nr VII – 9 maja (poniedziałek), godz. 18.00

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łazy Kostkowskie 14

Dzielnica nr VI – 10 maja (wtorek), godz. 18.00

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Kraszewskiego 39

Dzielnica nr IV – 11 maja (środa), godz. 18.00

Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Traugutta 15

Dzielnica nr V – 12 maja (czwartek), godz. 18.00

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Ks. Jakuba Makary 1

Dzielnica nr III – 16 maja (poniedziałek), godz. 18.00

Katolickie Centrum Kultury przy Parafii pw. Chrystusa Króla,

Dzielnic nr II - 17 maja (wtorek), godz. 18.00

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja 30

Dzielnica nr I – 18 maja (środa), godz. 18.00

Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Spytka z Jarosławia 2

Zachęcamy do udziału w spotkaniach!