czwartek 19.05.2022
Gratulacje dla Jubilatów
Gratulacje dla Jubilatów

W dniu 18 maja w sali ślubów Urzędu Miasta Jarosławia czternaście par małżeńskich, które przeżyły ze sobą 50 lat wspólnego życia, odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Spotkanie w sali ślubów odbyło się w bardzo podniosłym charakterze, przepełnione życzeniami kolejnych lat wspólnego życia we wzajemnym szacunki i miłości. Jubilaci otoczeni swoimi najbliższymi nie ukrywali wzruszenia i radości. Słowa uznania i podziwu oraz życzenia kolejnych lat w zdrowiu i miłości, w otoczeniu osób najbliższych przekazał przy dekoracji jubilatów Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie burmistrz Waldemar Paluch. 

Wspólne życie nie zawsze usłane jest różami, ale najważniejsze to trwać przy sobie w wierności, miłości i wzajemnym szacunku - są Państwo przykładem dla swoich dzieci i wnuków i dla nas także - skomentował burmistrz. Najlepsze życzenia złożyła kierownik USC Ewa Rokoszyńska i wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt. List gratulacyjny przekazał także wójt Gminy Pawłosiów. 

Jubilaci otrzymali dyplomy gratulacyjne, kwiaty i upominki. Jak na uroczystość przystało, nie odbyło się bez tradycyjnego toastu i mini koncertu w wykonaniu solistek Natalii Gral i Justyny Woty przygotowanych przy udziale Wiktora Maruta. 

Podczas spotkania udekorowani zostali: Władysław i Zofia Dudkowie, Krystyna i August Fleszarowie, Danuta i Kazimierz Jasińscy, Krystyna i Bolesław Jędryczkowie, Danuta i Adam Kobarynkowie, Teresa i Zbigniew Kulowie, Adela i Zygmunt Mazurowie, Alicja i Andrzej Nowakowscy, Maria i Józef Olejarkowie, Arleta i Adam Podolcowie, Zofia i Mieczysław Sosnowy, Albina i Marian Trojnarowie, Helena i Józef Zawalscy, Aleksandra i Edward Zwolscy. 

 Nagroda prezydenta RP przyznawana jest w Polsce od 30 lat, przez 12 lat Medal za Długoletnie Pozycie Małżeńskie odebrało w naszym mieście 369 par.  

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...