poniedziałek 23.05.2022

Zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej, powiat jarosławski od 1 stycznia 2016 roku realizuje zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej, polegające na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej.

Przedsięwzięcie to już od kilku lat zapewnia dostęp do pomocy prawnej zupełnie za darmo osobom, które nie stać na skorzystanie z płatnej, komercyjnej porady.

Wszystkie informacje na temat nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz nieodpłatnej mediacji są dostępne w załącznikach.

• Pobierz Informacja_2022.pdf
  • Pobierz karta-info-dla-osob-pokrzywdzonych-przestepstwem.pdf
  • Pobierz karta-info-pomoc-prawna-2022.pdf
  • Pobierz karta-info-mediacje-2022.pdf