Jarosław to bez wątpienia miasto atrakcyjne dla inwestorów. Wypracowaliśmy dobre mechanizmy współpracy z przedsiębiorcami, możemy zaproponować im korzystne warunki związane m. in. z położeniem w tzw. Polsce Wschodniej. Pozycja na liście "miast zagrożonych" daje inwestorom możliwość pozyskania dodatkowego wsparcia, większego niż w innych miastach Polski Wschodniej. Pozycja na liście "miast zagrożonych" daje inwestorom możliwość pozyskania dodatkowego wsparcia, większego niż w innych miastach Polski Wschodniej.

Jarosław to miasto o bogatych tradycjach kupieckich, a także przemysłowych, którego znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowo przychylne podejście do przedsiębiorców. Liczne ulgi podatkowe, które oferujemy inwestorom, łatwość rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej, bogata oferta inwestycyjna i sprzyjające otoczenie okołobiznesowe, to ważne argumenty przemawiające za uruchomieniem biznesu w Jarosławiu.

Ważne, duże szlaki komunikacyjne, wykwalifikowani pracownicy, dobry klimat dla przedsiębiorczych, atrakcyjne działki i obiekty, bliskość granicy dwóch sąsiednich krajów, piękne i atrakcyjne okolice, bogata oferta czasu wolnego... TO MIASTO TO MA!

Renata Pęcak

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...