poniedziałek 30.05.2022
Wręczenie podziękowań z okazji Dnia Dziłacza Kultury.
Wręczenie podziękowań z okazji Dnia Dziłacza Kultury.

29 maja, w całej Polsce obchodzony jest Dzień Działacza Kultury. Z tej okazji w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki spotkali się lokalni działacze oraz animatorzy zajęć kulturalnych.

W wydarzeniu udział wzięli obecni i byli pracownicy JOKiS i Centrum Kultury i Promocji, oraz szerokie spektrum osób reprezentujących różne podmioty współdziałające z jarosławskimi instytucjami kultury.

Gościem uroczystości był między innymi zastępca burmistrza Dariusz Tracz, który podziękował pracownikom związanym z kulturą za zaangażowanie i pasję, którą dzielą się z mieszkańcami. Ponadto w imieniu burmistrza Waldemara Palucha wręczył listy z podziękowaniami i wyrazami uznania. Uczestnikami wydarzenia byli również: poseł Mieczysław Kasprzak; reprezentująca starostę jarosławskiego Monika Maj-Lichończak. Obchody prowadziła Elżbieta Śliwińska - Dąbrowska, dyrektor JOKiS i Barbara Wilk.

Ceremonię zwieńczył koncert muzyki filmowej w wykonaniu solistek JOKiS i Jarosławskiej

Więcej zdjęć z wydarzenia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...