Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Jarosławia (osoby fizyczne, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, JST) na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich.

Jeśli poszukujesz środków na rozwój lub założenie działalności gospodarczej, chcesz uczestniczyć w szkoleniach, dowiedzieć się czy Twój pomysł ma szansę na otrzymanie dofinansowania przyjdź na spotkanie z Konsultantem Funduszy Europejskich.

Z pomocy konsultanta będzie można skorzystać 7 czerwca (wtorek) w godzinach od 8:30 do 11:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, Rynek 6 (parter – sala ślubów).

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy również do kontaktu z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Przemyślu.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego