piątek 3.06.2022

Badania słuchu, ciśnienia tętniczego krwi, czy prawidłowego poziomu glukozy to m.in. zakres bezpłatnych usług medycznych, z jakich można skorzystać w ramach akcji „Ulica zdrowia”. Zapraszamy już w najbliższy wtorek, 7 czerwca.

Od godziny 9.00 do 12.00 przy ul. Grodzkiej będą obecne Jarosławskie Amazonki. Udzielą porad na temat prawidłowego przeprowadzenia badań piersi. Pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarosławiu będą prowadzili konsultacje na temat szkodliwości palenia papierosów i picia alkoholu oraz profilaktyki szczepień. Pielęgniarki z Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu zmierzą ciśnienie tętnicze krwi oraz poziom cukru. Firma Marmed przeprowadzi badanie słuchu, spółdzielnia Rena zaprezentuje obuwie ortopedyczne. Tradycyjnie studenci PWSTE w Jarosławiu przedstawią pokaz udzielania pierwszej pomocy na fantomie, przedstawiciele Europejskiego Instytutu Pedologicznego doradzą jak prawidłowo dbać o stopy.

Zachęcamy do udziału w bezpłatnej akcji „Ulica zdrowia" realizowanej od kilku lat w ramach programu „Bezpieczny Jarosław". Dzięki współpracy Urzędu Miasta z ośrodkami medycznymi, co miesiąc na ul. Grodzkiej możliwe jest wykonanie podstawowych badań oraz skorzystanie z porad specjalistów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...