piątek 10.06.2022
Burmistrz na pikniku rodzinnym3
Burmistrz na pikniku rodzinnym3

W piątek 10 czerwca w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Jarosławiu, odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorzy wydarzenia przygotowali mnóstwo zabaw i atrakcji . Uczestnicy pikniku wzięli udział w różnorodnych grach i warsztatach.

Piknik Rodzinny rozpoczął się o godzinie 9.00 i od samego początku zgromadził tłumy młodszych i starszych dzieci, które licznie przybyły wziąć udział w zabawach na placu przy Centrum Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka w Jarosławiu. Do zabawy z dziećmi właczył sie również Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch wraz ze swoja małżonką.

Dmuchany zamek, gry i animacje, malowanie twarzy, rękodzieło, kraina eksperymentów, bańki mydlane, skręcanie balonów, tego wszystkiego można było doswiadczyć podczas piątkowego pikniku. W programie znalazła sie również zabawa z alpakami i kucykami oraz kiermasz ogrodniczy dla wszystkich pasjonatów warzyw. Ponadto dzieci mogły wziąć udział w warsztatach kuchni molekularnej, łaczącą sztukę kulinarną i naukę. W rezultacie poznały jak powstają nietuzinkowe dania o wyjątkowo intensywnym smaku i oryginalnym wyglądzie. Dla wszystkich chcących spróbowac swoch sił w pracach manualnych, powstało stoisko z biżuterią, gdzie każde dziecko mogło złożyć w dowolny sposób, swoja ulubioną biżuterię. 

Hodowla pszczół nie tylko jest ciekawym zjawiskiem do obserwacji, ale również sposobem na stworzenie oryginalnych domków dla pszczół. Dom dla pszczół nie jest skomplikowany jeśli chodzi o materiały. Przede wszystkim zbudowany jest z drewna. Dzieci na pikniku miały również okazję sprobować swoich sił przy budowie domków dla pszczół. Dużym zainteresowaniem na pikniku cieszyły się również pokazy służb mundurowych na których była prezentowana broń. Między zabawami , grami i pokazami można było zjeść pyszne grilowane kiełbaski i napić się wieloowocowych herbat.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...